28. AUGUSTA – 1. SEPTEMBRA 2012, MARTIN
13:00 |
3X SO SOŇOU ŠIMKOVOU |
14:00 |
TVORIVÉ DIVADELNÉ DIELNE EDUART |
16:30 |
DS Homo Fuge, Púchov M. de Ghelderode: SIR HALEWYN |
18:15 |
3X SO SOŇOU ŠIMKOVOU |
19:30 |
DS Kremeň na ceste pri ZUŠ, Levice M. Haugová – I. Krasko: SRDCE – ROZUM |
20:00 |
OTVORENIE SCÉNICKEJ ŽATVY 2012 |
21:00 |
DS Zasesmelendve, Nitra S. Kane: PSYCHÓZA 4:48 |
22:30 |
SATÉNOVÉ RUKY |
09:00 |
TVORIVÉ DIVADELNÉ DIELNE EDUART |
09:00 |
RAŇAJKY V TRÁVE |
12:15 |
3X SO SOŇOU ŠIMKOVOU |
14:00 |
DDS Zarambarimburáci pri ZUŠ M. Moyzesa, Prešov M. Zakuťanská: ŠŤUCHNI MA! |
15:00 |
Divadlo „M“ pri DK, Púchov J. a W. Grimmovci: SNEHULIENKA |
16:00 |
Divadlo ÉS?!, Nová Stráž I. Fazekas: ELVIRA (predstavenie v maďarskom jazyku) |
17:00 |
3X S JANOU WILD |
18:30 |
DRK Strom na ceste pri ZUŠ, Levice J. Kráľ: KRÍŽ A ČIAPKA |
19:30 |
Divadlo Rebus, Klaipéda, Litva JA SA VRÁTIM |
20:30 |
3X S JANOU WILD |
22:00 |
MAMAPAPA BANDA, Česko |
09:00 DO Strojár |
TVORIVÉ DIVADELNÉ DIELNE EDUART |
09:00 |
RAŇAJKY V TRÁVE |
14:00 Národný dom |
DDS Prvosienka pri ZŠ a MŠ J. Vojtaššáka, Zákamenné Z. Demková: ČAS |
15:00 Štúdio SKD |
DS Rámus Vinodol pri ZUŠ J. Rosinského, Nitra DDS Trma-vrma pri Spojenej škole, Poprad |
16:00 DO Strojár |
3X S JANOU WILD |
17:30 Evanjelický kostol |
KOMPONOVANÝ PROGRAM NAJLEPŠÍCH RECITÁTOROV 58. HVIEZDOSLAVOVHO KUBÍNA |
19:00 Štúdio SKD |
Divadlo Commedia, Poprad M. Kukučín – V. Benko: NEPREBUDENÝ |
20:00 Námestie – mólo |
FACEBOX DIVADELNÉ PRETEKY |
21:00 Národný dom |
Amarena teatro, Florencia, Taliansko PIZZA |
22:30 Festivalový stan |
UZGIN ŰVER, Maďarsko |
09:00 DO Strojár |
TVORIVÉ DIVADELNÉ DIELNE EDUART |
09:00 Festivalový stan |
RAŇAJKY V TRÁVE |
14:00 Študovňa SKD |
Divadlo Pictus, Rimavská Sobota Z. Ferenczová a kol.: TÍM BIĽDING |
16:00 Štúdio SKD |
OD KIS, Kysáč, Srbsko D. Gombár: HUGO KARAS |
18:00 Študovňa SKD |
Divadlo Pictus, Rimavská Sobota Z. Ferenczová a kol.: TÍM BIĽDING |
21:00 Národný dom |
Divadlo Gasparego, Liptovský Mikuláš B. M. Koltés: BOJ ČERNOCHA SO PSAMI |
22:00 Festivalový stan |
TONI GRANKO |
09:00 DO Strojár |
TVORIVÉ DIVADELNÉ DIELNE EDUART |
09:00 Festivalový stan |
RAŇAJKY V TRÁVE |
12:00 Festivalový stan |
VALNÉ ZHROMAŽDENIE AITA/IATA |
14:00 Národný dom |
V.A.D. Kladno, Česko K. Lupinec & VAD: FE-ÉRIE O KLADNĚ |
15:30 Štúdio SKD |
PREZENTÁCIA TVORIVÝCH DIVADELNÝCH DIELNÍ EDUART |
18:00 Národný dom |
ZÁVEREČNÝ CEREMONIÁL SCÉNICKEJ ŽATVY 2012, spojený s odovzdaním ocenení: Medaila D. G. Licharda, Cena Jozefa Kronera a Cena za tvorivý čin roka |
Zmena programu vyhradená!
VÝSTAVY
SNLM SNK
SCÉNICKÁ ŽATVA 1922 ? 2012 V ZBIERKACH SLOVENSKÉHO NÁRODNÉHO LITERÁRNEHO MÚZEA SNK
FOYER ŠTÚDIA SKD
– SPOMIENKA NA FOTOGRAFA FILIPA LAŠUTA
– 100 ROKOV OCHOTNÍCKEHO DIVADLA V DUBOVOM
– MAJERA
__________________________________________________________________________________
www.nocka.sk +421908359788 e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.